درباره ما

سخن رییس هیات مدیره

امروز که کارخانه قدیمی علمی سازان در اصفهاني بيش از ٢٠ سال قدمت را با تغییرات مدیریتی و هدف پويايي بيشتر شروع می‌کنیم گام ديگري در راستاي توسعه زنجيره ارزش از مواد خام و نيمه خام همچون محصولات پتروشيمي ميباشد كه فقط با اتكاء به نيروهاي نخبه و جوان كشور عزيزمان و همراه با خودباوري به وجود نيروي عظيم منابع انساني در كنار منابع فراوان خدادادي ميسر گرديده است.

احداث خطوط جديد توليدي در اصفهان فقط بخش كوچكي از گام بلند و استراتژيك گروهي از مديران برتر ايران زمين ميباشد كه حضور در بازارهاي بين المللي را با عرضه محصولات باكيفيت و در سطح استاندارد جهاني دنبال ميكنند و همزمان توجه به شاخص هاي زيست محيطي از جمله صرفه جويي در آب و انرژي مصرفي و همينطور توسعه منطقه اي در مركز توجه اين برنامه قرار دارد.

توسعه زنجيره مشتقات نفتي و پتروشيميايي در منطقه خاورميانه از طريق نوآوري در بخش تحقيق و توسعه مجتمع و تبديل آن به دانش مهندسي و ساخت تجهيزات با تكنولوژي سطح بالا در زير مجموعه هاي اين شركت توليدي از برنامه هاي عملياتي گروه مؤسس اين شركت جهت اجراي برنامه استراتژيك مجموعه علمي سازان ميباشد.

ايمان داريم كه با توكل بر خداي عزيز و با بكارگيري اين منابع عظيم در آسمان صنعت شيميايي و پليمري كشور درخشيده و نام ايران عزيز را در كشورهاي هدف پرآوازه خواهد كرد.

0 +
تعداد مشتری
0 +
تعداد محصولات
0 +
پروژه هاي در مرحله اجرا
0 +
پروژه در مرحله تحقيق و توسعه
درخواست محصولي دارين كه در ليست محصولات نيست و يا در مرحله تدوين تكنولوژي محصول جديدي هستين و نياز به مشاوره دارين ؟

مشتریان ما چه می گویند

پتروشيمي تخت جمشيد ماهشهر

پتروشيمي تخت جمشيد ماهشهر

گروه علمي سازان داراي توانمندي بالا و با قابليت تحويل به موقع كالا

مشتریان ما چه می گویند

مجتمع پتروشيمي بندر امام

مجتمع پتروشيمي بندر امام

اولين توليد كننده Fatty Soap مورد نياز اين مجتمع توسط شركت علمي سازان پيشرو انجام شد كه با توجه به توانمندي بالاي اين گروه درخور تقدير است.

مشتریان ما چه می گویند

پتران

پتران

تحويل به موقع و با قيمت رقابتي از ويژگي هاي مديران و كاركنان مجموعه علمي سازان است

تیم ما

صمد کارگر
مهندس صمد کارگر موسس هلدینگ
IMG_0813
مهندس میثم یزدی رییس هیات مدیره
مهندس یوسف رادمهر مدیر عامل و عضو هیات مدیره
مهندس علیرضا مهرمنجزی عضو هیات مدیره